top of page

Про нас

Спільнота практиків діалогу України – це самоорганізована професійна мережа, що представляє практиків та дослідників, які більше 20 років працюють у сфері діалогу, медіації, вирішення конфліктів та розбудови миру в Україні та інших країнах. 

Наша спільнота базується на спільних принципах суб`єктності локальних акторів, інклюзивності, травмо- і конфлікт-чутливості і спирається на попередній досвід діалогу і роботи з конфліктами в умовах війни в Україні з 2014 року.

Місія Спільноти: 

Творити соціальну тканину та суспільні трансформації через діалог.

 

Візія Спільноти: 

Поєднувати зусилля для просування діалогового підходу шляхом професіоналізації діалогу, забезпечення якості діалогових практик, досягнення суб’єктності.

Спільнота Практиків Діалогу України є самоорганізованою професійною мережею, до складу якої входить понад 30 учасників — експертів, незалежних консультантів. В мережі представлені практикуючі фахівці і дослідники, які працюють у галузі діалогу, медіації, врегулювання конфліктів та розбудови миру в Україні та інших країнах протягом останніх 20 років.

 

Спільнота базує свою діяльність на спільних принципах суб`єктності локальних акторів, інклюзивності, травмо- і конфлікт-чутливості і спирається на попередній досвід діалогу і роботи з конфліктами в умовах війни в Україні з 2014 року. Спільнота є членом міжнародної Мережі підтримки медіації та Альянсу розбудови миру.

Є питання? Напишіть нам

Є питання? Напишіть нам

bottom of page