top of page

Спільнота Практиків Діалогу України стала одним з ініціаторів конференції “Інклюзивне відновлення і відбудова в Україні” у Берліні 10 червня 2024


Спільнота Практиків Діалогу України стала одним з ініціаторів конференції “Інклюзивне відновлення і відбудова в Україні” Inclusive Recovery and Reconstruction, що відбулась 10 червня 2024 року у Берліні, як сайд-подія щорічної Ukrainian Recovery.


Проект “Інклюзивне відновлення і відбудова” (серія заходів, - конференції в Києві у квітні та Берліні у червні 2024 року) був підтриманий шведською урядовою організацією Folke Bernadotte Academy. Протягом проекту IRRC ініціатори визначили чотири широкі сфери, в яких вони можуть зробити вагомий внесок: верховенство права, інклюзивне та цифрове врядування, діалог та соціальна згуртованість, рамки реалізації та механізми відновлення.


Наталія Безхлібна, голова Секретаріату Спільноти, презентувала напрацювання команди на тему інклюзивного відновлення. Фокусом стала тема соціальної згуртованості і діалогу і рекомендації у цій сфері. Серед них - залучення громадянського суспільства до всіх етапів програмного циклу проектів відновлення та включення в них українських теорій змін; соціальна згуртованість як невід'ємна частина зусиль з підтримки України, що вимагає гнучкого безстрокового основного фінансування місцевих суб'єктів. Також - наголошення на процесах прийняття рішень, орієнтованих на людей та громади, та розвиток інклюзивного підходу відновного правосуддя для забезпечення справедливості для всіх жертв російської війни проти України.


У події взяли участь представники українських організацій громадянського суспільства, українських та міжнародних організацій, іноземних урядових організацій, експерти, що працюють у темі інклюзивного відновлення. Серед них - представники Bundestag, British Embassy Kyiv, UN Women, Stockholm Centre for Eastern European Studies (SCEEUS), Swiss Agency for Development and Cooperation, GIZ ZFD Ukraine, European Bank for Reconstruction and Development, Eurasia Foundation, IISS-Europe, Berghof Foundation, Institute of Innovative Governance, Salzburg Global Seminar, Ukrainian World Congress та інші.


Ініціатори: Фонд Східна Європа (ФСЄ), Спільнота Практиків Діалогу України та мережа організацій Rule of Law: Fama - Custom Research Agency, Center for Security Studies CENSS Всеукраїнська Асоціація Жінок - Суддів (УАЖС) та Громадське об'єднання "Центр правових громадянських ініціатив".

Comments


Є питання? Напишіть нам

Є питання? Напишіть нам

bottom of page