top of page

Спільнота Практиків Діалогу України на Ukrainian Recovery Conference 202411-12 червня 2024 представники Спільноти Практиків Діалогу України взяли участь у Ukrainian Recovery Conference 2024, - щорічного міжнародного заходу найвищого рівня з відбудови України, що цього року відбувся в Берліні. Подію відвідали Наталія Безхлібна, голова Секретаріату Спільноти та Альона Горова, голова правління Інституту Миру та Порозуміння.


Ключова мета URC 2024 – консолідувати сталу міжнародну підтримку для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України.

Фокусами URC 2024 були чотири тематичні виміри: бізнес-вимір – залучення приватного сектору для відбудови та економічного зростання, людський вимір – соціальне відновлення та людський капітал для майбутнього України, місцевий та регіональний вимір – відновлення громад та регіонів, та євроінтеграція та дотичні до цього реформи.


Ключовим для відновлення назвали людський вимір, що включав залучення людського капіталу для відбудови та соціальної єдності та інклюзивності для розкриття потенціалу всіх громадян в Україні та за кордоном. Задача відновлення у цьому вимірі - показати, що Україна - це країна для життя, зробити це шляхом сприяння освіті, охороні здоров’я, наданню соціальних послуг, забезпечення інфраструктури, а також через гуманітарне розмінування та інтеграцію ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та тих, хто повертається.


Спільнота розглядає людський вимір через призму соціальної згуртованості: саме цей фокус учасники UCoDP мають у своїй діяльності після повномасштабного вторгнення. Наталія відзначає, що соціальна згуртованість має бути одним з мейстрімів порядку денного для громадянського суспільства у найближчі роки.

Один з висновків URC 2024 у Берліні - це необхідність сталої уваги організаторів до представників громадянського суспільства і залучення їх до основної програми. Запрошення ж Спільноти Практиків Діалогу України було ще одним підтвердженням важливості теми соціальної згуртованості для відновлення.


Участь у конференціях такого рівня дає Спільноті доступ до інформації з перших рук, можливість використовувати її у своїй діяльності і також бути почутими іноземними та вітчизняними колегами.


Посилена увага до розбудови людського капіталу - це не примха, це - один з базових фокусів, що гарантуватиме стабілізацію та, в майбутньому, стійкий мир для України.

Comments


Є питання? Напишіть нам

Є питання? Напишіть нам

bottom of page