top of page

Робота з конфліктами в умовах війни як фактор зміцнення згуртованості в громадах

24-28 жовтня 2023 року відбулась конференція «Робота з конфліктами в умовах війни як фактор зміцнення згуртованості в громадах. Концептуальні та практичні, інструментальні аспекти», фокусом уваги якої була робота із конфліктним напруженням в громадах, а цільовою аудиторією громадські організації та інші фахівці, що працюють з конфліктами: конфліктологи/ні, медіатори/ки, психологи/ині, а також інших фахівці/чині допомагаючих професій, які працюють всередині громад заради допомоги місцевим жителям та внутрішньо переміщеним особам (ВПО) побудувати кращу взаємодію.


Подію організовано Українською Спільнотою Практиків Діалогу спільно з МБФ “Карітас України” за підтримки Гуманітарного Фонду для України. Конференцію провели онлайн (zoom) і зібрали 652 учасників. Більшість подій була закритою, - для професійної спільноти, але чотири події були відкритими для слухачів, і наразі їх можна передивитись на youtube-каналі Спільноти за посиланням: https://www.youtube.com/@dialoguepractitionerscommunity Серед тем, що обговорювались на конференції: робота з конфліктами на рівні громад: співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування, роль релігійних діячів та організацій в роботі з соціальною згуртованістю, професіональна підтримка в конфліктах для державних та недержавних комунікацій, Використання малих грантів для громад як інструмент підвищення соціальної згуртованості.

Метою конференції було створення майданчика для обміну напрацьованим в Україні професійним досвідом, моделями, інструментами та можливостями щодо конфліктологічної складової роботи в громадах в умовах війни. Протягом п’яти днів учасники обговорювали конкретні соціальні, психологічні, ідентичнісні та інші аспекти конфліктів, питання залучення ВПО в життя громад та інші виклики, з якими зустрічаються громади, а також обмінятися ефективними інструментами та особливостями роботи із ними.


Подію організована за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

Програмні партнери: ГО “Одеська обласна група медіації”, ГО “Центр права і посередництва”, ГС "Громадські ініціативи України”.

Comments


Є питання? Напишіть нам

Є питання? Напишіть нам

bottom of page