top of page

Першими в Україні та Східній Європі стали членами Alliance for Peacebuilding

Новини у Спільноті Практиків Діалогу України! Раді першими в Україні та Східній Європі стати членами Alliance for Peacebuilding. Це дозволить українським практикам диалогу обмінюватись досвідом та робити свій внесок у діяльність глобальної мережі, що працює над побудовою сталого миру у контекстах адвокації, досліджень нових інструментів миротворчості, освіти та партнерства.


AfP є провідною глобальною мережею, що працює над припиненням конфліктів та розбудовою сталого миру. Це відзначена нагородами некомерційна та позапартійна мережа, що налічує понад 200 організацій, які працюють у 181 країні для запобігання та зменшення насильницьких конфліктів і побудови сталого миру.


Заснована в 1999 як Мережа організацій із прикладного вирішення конфліктів (ACRON), AfP починалася з метою підтримки співпраці у сфері вирішення конфліктів, яка на той час була фрагментованою. Зусилля AfP з розбудови територій підтримуються нашими технічними можливостями у сфері політики та адвокації, навчання та оцінки, а також партнерства та зборів.


Спільнота Практиків Діалогу вдячна представникам AfP за підтримку і відзначення наших зусиль, і ми раді посилювати голос України у цій глобальній мережі.Лінк на сайт AfP: https://www.allianceforpeacebuilding.org/

Comentarios


Є питання? Напишіть нам

Є питання? Напишіть нам

bottom of page